Estonia

Poleniuchujemy na plaży, weźmiemy kąpiel borowinową, zobaczymy aptekę, która funkcjonuje nieprzerwanie od czasów średniowiecza.

Połąga

Czeka nas niezapomniana podróż wybrzeżem Morza Bałtyckiego, przez wyspę Ruś i wioskę dawnych rybaków na Mierzei Kurońskiej.

Bośnia i Hercegowina

Przejdziemy się tunelami pod miastem, zobaczymy imponujące meczety i XV-wieczny klasztor derwiszów.

Ryga

Dziwaczny budynek, na dachu którego siedzą koty, średniowieczne zamki i bagna w tutejszym parku narodowym - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na nas w stolicy Łotwy.

Wyspy Kanaryjskie

Zobaczymy anioły morskie, przystaniemy w miejscu, gdzie rosło niegdyś święte drzewo i zajdziemy do starożytnej, opuszczonej osady.

Yasawa

Zajrzymy na plantację tytoniu, wybierzemy się w całodniowy rejs katamaranem oraz odpoczniemy na plaży, gdzie kręcono film "The Blue Lagoon".

Berat

Zobaczymy największy na Bałkanach amfiteatr, spróbujemy legendarnego wina i wejdziemy do dzielnicy, w której niegdyś mieszkali członkowie Politbiura.

Gozo

Ciche Miasto, w którym ze świecą szukać jakiegokolwiek pojazdu, Katakumby i ruiny megalitycznych świątyń - to wszystko zobaczysz w jednym z najmniejszych krajów na świecie.

Mongolia

Przejażdżka na wielbłądzie po kolorowych wydmach, rozmowa z nomadami i obserwowanie dzikich koni Przewalskiego.

Mdina

Prehistoryczne świątynie, doskonałe wino i jedna z najmniejszych stolic na świecie - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Dubaj

33 tysiące gatunków zwierząt w jednym akwarium, najwyższy budynek świata i najbardziej nowoczesne metropolie na Ziemi - to wszystko odwiedzić podczas tej wyprawy.

Mount Kinabalu

Zdobywanie szczytu Kinabalu, spływ kajakiem i wielogodzinna przejażdżka rowerowa - to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas podczas tej wyprawy.

Oman

Dywan, nad którym pracowało 600 kobiet, miejsce, w którym zielone żółwie składają jaja oraz dom Beduinów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas podczas tej wyprawy.

Kirkistan

Poznamy myśliwego, który poluje z orłami, wypoczniemy nad brzegiem słonego jeziora i obejrzymy meczet, wybudowany w chińskim stylu.

Sri Lanka

Spróbujemy imbirowych drinków, zobaczymy najważniejsze sanktuarium w kraju i zwiedzimy... "Małą Anglię".

Wietnam - Sajgon

Zobacz Zakazane Miasto, spróbuj przysmaków na lokalnym markecie i przejedź między polami ryżowymi.

Gujana

Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu Awarmie Mountain, mielizny, na których żółwie składają jaja i jeden z ostatnich dziewiczych lasów tropikalnych na świecie - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Quito

Świątynia zdobiona złotem, lwy morskie w naturalnym środowisku i gigantyczne, lecz spokojne żółwie - to nie wszystko, co czeka na nas podczas tej wyprawy.

Kanada

Spróbujemy rybnych ciastek, zajrzymy do domu rybaka i odszukamy ślady Aleksandra Grahama Bella.

Barbados

Zabawa w lokalnych knajpkach, zakrapiana rumem lub szukanie zielonych małp - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij