Bahrajn

Wspaniałe wieżowce, tętniące życiem nocne kluby, tor Formuły 1 oraz wiele niezwykłych zabytków architektonicznych – to wszystko możesz zobaczyć w zupełnie nieznanym w Polsce Bahrajnie.

Holandia

Wybierz się w rejs po Amsterdamie, posłuchaj, jak zrobić samodzielnie tradycyjne chodaki oraz zobacz na własne oczy kilkanaście wiekowych wiatraków.

Dania

Zajrzysz do Muzeum Łodzi Wikingów, spróbujesz lokalnego piwa i przemierzysz najdłuższy most w Europie.

Mińsk

Wejdź do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej, spróbuj lokalnych potraw, takich jak maczanka lub babka kartoflana oraz zwiedź najpiękniejsze cerkwie regionu.

Gruzja

Spróbujesz wybornego gruzińskiego wina, wejdziesz na wysokość 2 tysięcy metrów n.p.m. w poszukiwaniu wyjątkowego klasztoru i zdobędziesz jeden z najwyższych szczytów Kaukazu.

Brunei

Zobaczysz wioskę wybudowaną na wodzie i pałac zdobiony złotem oraz poszukasz zagrożonych wyginięciem nosaczy sundajskich.

Irlandia

Odwiedzisz gorzelnie whisky w Kilbeggan, rozejrzysz po okolicy z blisko 200-metrowych klifów oraz posłuchasz najlepszej irlandzkiej muzyki.

Bułgaria

Zwiedzisz malowniczą Sofię, zobaczysz wyjątkowy klasztor Rylski Monastyr, skosztujesz tradycyjnych bułgarskich win oraz przemierzysz trasę biegnącą przez zapierający dech w piersiach wąwóz Trigrad.

Wyspy owcze

Skosztuj tradycyjnej zupy rybnej, zobacz pozostałości po osadach wikingów i wejdź do parku porośniętego karłowatymi drzewami.

Goryl nizinny

Przepłyniemy się łodzią wzdłuż dżungli, zaczaimy się na goryle i spróbujemy wyjątkowych musujących win.

Słowenia

Przemierzaj łąki narcyzów, zobacz, gdzie kręcili film „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” i degustuj dania przygotowane z raków.

Tadżykistan

Zwiedzisz starożytną osadę, posmakujesz wyjątkowej tadżyckiej herbaty, a nawet... zaglądniesz do stolicy Uzbekistanu.

Laos

Świątynie umieszczone w jaskiniach i niezwykła Równina Dzbanów – między innymi takie atrakcje czekają na ciebie w Laosie.

Fårö

Zobaczymy XIX-wieczną aptekę, zajrzymy na wysepkę, na której zmarł Ingmar Bergman oraz będziemy wypatrywać niedźwiedzi i rosomaków.

Tallin

Zobaczcie, jak ułożyć sobie czas, by zobaczyć zarówno wielkie miasta, jaki i zaciszne lasy oraz nadmorskie kurorty.

Łotwa

Dom Kotów, hangary niemieckich sterowców i pozostałości po sowieckich radarach - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Longyearbyen

Obejrzymy potężne klify, zwiedzimy nieczynną kopalnię węgla, a jeśli będziemy mieć szczęście, to nawet zobaczymy polarne niedźwiedzie.

Estonia

Poleniuchujemy na plaży, weźmiemy kąpiel borowinową, zobaczymy aptekę, która funkcjonuje nieprzerwanie od czasów średniowiecza.

Połąga

Czeka nas niezapomniana podróż wybrzeżem Morza Bałtyckiego, przez wyspę Ruś i wioskę dawnych rybaków na Mierzei Kurońskiej.

Bośnia i Hercegowina

Przejdziemy się tunelami pod miastem, zobaczymy imponujące meczety i XV-wieczny klasztor derwiszów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij