Kamerun

Wejdziemy do dzielnicy rzemieślniczej, w której zobaczymy rękodzieła z brązu i drewna, zajrzymy na plantację kawy i do miasteczka rolniczego, położonego w kameruńskich górach.

Ghana

Zobaczymy plantację kakao, króla niesionego w bogato zdobionej laktyce i Miasto-Ogród.

Hipopotam w Burundi

Mało popularne wśród turystów Burundi to miejsce, w którym przemierzysz szlaki biegnące przez bujne lasy tropikalne, zobaczysz niezwykle gwarną stolicę Bużumburę oraz źródła Nilu. Poznasz także historię tego kraju w tutejszym Muzeum Narodowym, a także odbędziesz krótki rejs po słynnym jeziorze Tanganika.

Kapsztad

Wyprawa do Republiki Południowej Afryki to nie tylko Kapsztad. Choć podróż rozpoczyna się i kończy w tym mieście, to po drodze czeka na Ciebie moc innych atrakcji. Zobacz na własne oczy słynną Górę Stołową oraz ogromne pomniki z piaskowca, jakie wieki temu stworzyła sama natura. Spróbuj również lokalnych win i pieszych wędrówek po wyjątkowo urodziwych górskich szlakach.

Abudża

Trudna sytuacja polityczna w Nigerii sprawia, że kraj ten często omijany jest przez podróżników wybierających się do Afryki. Niesłusznie. Zobaczysz tutaj kilkudziesięciometrowe wodospady, odlewnie brązu oraz budynki, w których niewolnicy czekali na transport.

Balony w Luksorze

Ta krótka wyprawa po Egipcie będzie dla ciebie niezwykle aktywna. Poznaj najciekawsze fakty z historii tego kraju, udaj się w rejs po Nilu, odkryj najpiękniejsze świątynie, zjedz najpyszniejsze przysmaki, a także odwiedź lokalne bazarki.

Maroko

To będzie naprawdę aktywny tydzień – w czasie podróży po Maroku zjedziesz rowerem po  zboczach gór Atlas, spróbujesz jazdy konnej na piaszczystych plażach As-Sawiry oraz odpoczniesz w tradycyjnej łaźni hammam.

Tunezja

Przejedź się na wielbłądzie, zobacz święte islamskie miejsca oraz zajrzyj do domu Luke’a Skywalkera.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij