Taszkent

Jedna z najwyższych wież na świecie i bogato zdobione perony metra to nie wszystko, co warto zobaczyć w stolicy Uzbekistanu.

Khao Lak

Zobacz, gdzie ukrywał się jeden z największych przeciwników agenta 007 i poszukaj śladów potężnego tsunami, które zniszczyło dużą część Tajlandii w 2004 roku.

Szardża

Zobacz największą na świecie skrzynię na darowizny, pobaw się w potężnych centrach rozrywki i zrelaksuj na plaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Al-Ajn Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zabytkowy fort, miejskie oazy, Park Mubazzark oraz góra Jabal Hafeet – to wszystko zobaczysz w czwartym pod względem wielkości mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Bangladesz

W tym bangladeskim miasteczku zajrzyj do muzeum poświęconemu zabitemu w zamachu prezydentowi, wybierz w rejs łodzią, połączony z degustacją dań z ryb i wypocznij na plaży.

Nepal

Bhaktapur to nepalskie miasto, które w 2015 roku nawiedziło wielkie trzęsienie ziemi, doszczętnie niszcząc wiele zabytków. Część z nich na szczęście ocalała, niektóre już zostały odbudowane. Warto więc na własne oczy zobaczyć Pałac 55 okien, świątynię ukrytą w lesie oraz klasztor, w którym karmi się... szczury!

Mulmejn

Zobaczysz wyspę związaną z ceremonią mycia włosów przez władców i największy na świecie posąg leżącego Buddy oraz wejdziesz do wielkiego centrum medytacji.

Nepal Katmandu

Zobacz stupę, która "patrzy" na wiernych namalowanymi na ścianach oczyma, podpatruj buddyjskich mnichów i zapuść się do... Ogrodu Marzeń.

Kota Kinabalu

Zobacz niezwykłą wieżę, którą wzniosła matka zabitego oficera, zdobądź szczyt wysokiej na 4 tysiące metrów góry i dowiedz się co nieco o dawnych zwyczajach malezyjskich plemion.

Japonia Hiroszima

Pobaw się w nocnych klubach Tokio, zobacz miejsce, które zainspirowało słynnego amerykańskiego reżysera i przejdź się słynnym szlakiem pielgrzymkowym Kumano Kodo.

Pokhata nepal

Rejs kajakiem po jeziorze Phewa Tal, odpoczynek z widokiem na las rododendronów, a nawet lot na paralotni - to tylko niektóre atrakcje, czekające ciebie w okolicach tego nepalskiego miasteczka.

Pakxé Laos

Degustowanie laotańskiego piwa, odpoczywanie przy wodospadach, znajdujących się 1300 metrów nad poziomem morza i zwiedzanie pałacu, w którym urzędowali komunistyczni dygnitarze - to tylko niektóre atrakcje, czekające ciebie w tej ulokowanej na południu Laosu aglomeracji.

Pustynia w Iranie

Przejażdżka po pustyni na grzebiecie wielbłąda, zwiedzanie fortu i Pałacu Maharadży oraz wizyta w Muzeum Folkloru – to tylko niektóre z atrakcji, czekających ciebie w czeka na ciebie w tym indyjskim mieście.

Langkawi Malezja

Na tej malezyjskiej wyspie podziwiaj wspaniałe widoki z mostu zawieszonego 100 metrów nad ziemią, szukaj w dżungli złośliwych makaków i przejdź podwodnym tunelem.

Malakka Malezja

Meczet na sztucznej wyspie, potężna kolekcja zabawek i pozostałości po architekturze kolonialnej - to wszystko będziesz mógł zobaczyć w tym malezyjskim mieście.

Puerto Galera

W okolicach tego filipińskiego miasta będziesz mieć okazję ponurkować, zagrać w golfa, zobaczyć piękne wodospady i przemierzyć prawdziwy wiszący most!

Ipoh Malezja

Świątynia, wybudowana wewnątrz wapiennej skały, miejsce, w którym bawili się chińscy robotnicy oraz liczne murale, stworzone przez litewskiego artystę - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na turystów w czwartym pod względem wielkości mieście Malezji, które w przeszłości słynęło przede wszystkim z górnictwa.

Kuching koty

Dżungla, ogród orchidei oraz muzeum… kotów – to tylko niektóre atrakcje, czekające na turystów, odwiedzających to malezyjskie miasto.

Kambodża - Angkor

Zobacz świątynię Angkor, poznaj wyjątkowe przysmaki Kambodży oraz udaj się do tak zwanych pływających gmin, czyli wiejskich osad, wzniesionych na wodzie.

Pakistan Multan

Zobacz rozgrywki narodowej dyscypliny Pakistanu, zwiedź zabytkowy Fort Kohna i zajrzyj do grobowców, w których pochowano niezwykle ważne dla Pakistańczyków postaci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij