El Nido Filipiny

Pływanie kajakiem między wapiennymi skałami, degustowanie drinka z łupiny orzecha kokosowego i próbowanie swoich sił w snorkelingu - to tylko niektóre atrakcje El Nido, czyli jednego z najpopularniejszych kurortów na Filipinach.

Cezarea Nadmorska

Zobaczysz tajemniczą twierdzę Krzyżowców, odpoczniesz w Ogrodach Bahia i dowiesz się, gdzie Maryja usłyszała, że zostanie matką Jezusa.

Vigan Filipiny

Hiszpańskie kamienice, gliniana dzwonnica i park motyli to nie wszystkie atrakcje, czekające na ciebie w tej filipińskiej miejscowości.

Vang Vieng

Weź udział w spływie na... oponie traktora, przeleć balonem nad laotańskim miasteczkiem i wykąp w lagunie, ulokowanej u wejścia do jaskini.

Jazd Iran

Podczas tej wyprawy zobaczysz wszystkie najważniejsze budynki dla wyznawców zaratusztrianizmu. Zwiedzisz Świątynię Ognia oraz Wieżę Milczenia, zajrzysz również do Muzeum Wody.

Tel Awiw

Zwiedzanie Starej części Jaffy, wizyta dawnym porcie, a także podziwianie eksponatów największych muzeów miasta – m.in. to czeka na ciebie podczas dwudniowej wizyty w Tel Awiwie. Zobacz, co jeszcze możesz zobaczyć w tej niezwyklej miejscowości.

Wietnam Da nang

Jedna z najpiękniejszych plaż świata, muzeum starożytnych rzeźb i malownicze Góry Marmurowe – to tylko niektóre atrakcje, jakie możesz zobaczyć w tym wietnamskim mieście.

Birma - Mandalay

Największa książka na świecie, nietypowy drewniany most oraz klasztor zamieszkany przez gościnnych mnichów - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym birmańskim mieście.

Karachi

Zapierające dech w piersiach Mauzoleum Jinnah, kolorowe bazary oraz starożytne miasteczko Thatta – to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w największej metropolii Pakistanu.

Iran meszhed

Zobacz jeden z najpiękniejszych meczetów w całym Iranie, podejdź pod królewski grobowiec i poszukaj na targu aromatycznego szafranu.

Betlejem

Zobacz grotę, w której Archanioł Gabriel miał zwiastować Maryi narodzenie syna. Zajrzyj do Bazyliki Narodzenia Pańskiego i zobacz miejsce, na które miała spaść kropla mleka Matki Boskiej.

Jad Waszem

Stań pod Ścianą Płaczu, wdrap się na Górę Oliwną i zobacz twierdzę, w której Herod chronił się przez przeciwnikami.

Kambodża

To miasto, które nie jest zbyt często odwiedzane przez turystów. Tymczasem w trzeciej pod względem wielkości aglomeracji Kambodży zobaczysz między innymi imponujący bambusowy most, fabrykę gumy czy majestatyczne sanktuarium, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Pakistan Lahaur

Zobacz ogród ozdobiony 400 fontannami, bogato zdobiony, XV-wieczny meczet i pomnik upamiętniający ogłoszenie niepodległości.

Sziraz Iran

To właśnie tutaj spoczywa dwóch wielkich literatów czasów starożytnych – Hafez i Saad. W czasie trzech najbliższych dni zobaczysz nie tylko ich grobowce, ale też odwiedzisz kilka wspaniałych meczetów, skorzystasz z zabytkowych łaźni miejskich oraz zwiedzisz słynne Persepolis.

Pakistan Karakorum

Odpoczniesz w rezerwacie przyrody, zobaczysz zabytkowe forty i odwiedzisz bogato zdobione meczety. A to nie wszystko, co czeka na ciebie podczas wyprawy po pakistańskim mieście!

Dhaka Bangladesz

Zobacz największy budynek parlamentarny na świecie, odwiedź "safari" w samym sercu Azji i wypocznij w cieniu zachwycających pałaców.

Kambodża

Wypatrywanie rzadkich delfinów rzecznych, zwiedzanie zabytkowych świątyń, poznanie tajników wyrobu tradycyjnego kambodżańskiego makaronu oraz spacer po plantacjach popularnych owoców – to tylko część atrakcji, jakie czekają na ciebie w Krâchéh.

Birma Rangan

Sławny na cały świat pomnik Buddy, pagoda wyłożona diamentami i miejsce nawrócenia... ogra - to nie wszystko, co zobaczysz w największym mieście Birmy, zwanym również Yangonem.

Wietnam Hoi An

Hội An, dzięki wyjątkowym zabytkom, wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas trzydniowego pobytu zobaczysz większość z nich. Ponadto odwiedzisz Muzeum Ceramiki, przejdziesz przez japoński most oraz spróbujesz prawdziwej wietnamskiej kawy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij