Bangladesz

Sprawdź, jakie dokumenty są wymagane na granicy oraz czego nie wolno robić w tym kraju, żeby nie narazić się na poważne konsekwencje.

Zobaczymy jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w kraju, odwiedzimy różowy pałac oraz przeprawimy się przez dżunglę na wodzie.

W tym bangladeskim miasteczku zajrzyj do muzeum poświęconemu zabitemu w zamachu prezydentowi, wybierz w rejs łodzią, połączony z degustacją dań z ryb i wypocznij na plaży.

Zobacz największy budynek parlamentarny na świecie, odwiedź "safari" w samym sercu Azji i wypocznij w cieniu zachwycających pałaców.

Srihotto to niewielkie miasteczko w Bangladeszu, które słynie z produkcji herbaty. Tutejsze plantacje tej rośliny nie są jednak jedyną atrakcją, czekającą na turystów. W czasie trzydniowego pobytu w tym miejscu odwiedzisz również między innymi kamieniołomy Jaflong oraz wioskę plemienia Khasi.

Zbieranie korali wyrzuconych przez morze, wypoczywanie pod palmami kokosowymi i poszukiwanie żółwi - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie na tym najdalej wysuniętym na południe terytorium Bangladeszu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij