RPA

Jeśli zamierzasz poruszać się tutaj samochodem, pamiętaj żeby mieć przy sobie prawo jazdy przetłumaczone na angielski lub afrikaans a tłumaczenie musi być potwierdzone. Środek lokomocji może się okazać potrzebny. Bo RPA to nie tylko Kapsztad czy Johannesburg. Miasto Dębów, Półwysep Przylądkowy, Góra Stołowa - to wszystko nazwy, które powinny obowiązkowo znaleźć się na liście miejsc do zobaczenia. Zapisz sobie na niej również jeszcze jeden wyraz: "glamping". Chcesz wiedzieć, co to jest? Dowiesz się z naszych poradników.

Przed wyjazdem trzeba sprawdzić, czego kategorycznie nie wolno wwozić oraz jakie ubezpieczenie warto wykupić.

Marzysz o campingu w Afryce, ale nie chcesz rezygnować z czystej pościeli i dostępu do ciepłej wody o każdej porze dnia? To możliwe.

Wyprawa do Republiki Południowej Afryki to nie tylko Kapsztad. Choć podróż rozpoczyna się i kończy w tym mieście, to po drodze czeka na Ciebie moc innych atrakcji. Zobacz na własne oczy słynną Górę Stołową oraz ogromne pomniki z piaskowca, jakie wieki temu stworzyła sama natura. Spróbuj również lokalnych win i pieszych wędrówek po wyjątkowo urodziwych górskich szlakach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij