Kuching koty

Dżungla, ogród orchidei oraz muzeum… kotów – to tylko niektóre atrakcje, czekające na turystów, odwiedzających to malezyjskie miasto.

Góry Stołowe

Zobacz na własne oczy słynną Górę Stołową, więzienie, w którym osadzony był Nelson Mandela oraz ogromne pomniki z piaskowca, które wieki temu stworzyła natura.

Kambodża - Angkor

Zobacz świątynię Angkor, poznaj wyjątkowe przysmaki Kambodży oraz udaj się do tak zwanych pływających gmin, czyli wiejskich osad, wzniesionych na wodzie.

Pakistan Multan

Zobacz rozgrywki narodowej dyscypliny Pakistanu, zwiedź zabytkowy Fort Kohna i zajrzyj do grobowców, w których pochowano niezwykle ważne dla Pakistańczyków postaci.

Puerto Princesa

Rejs podziemną rzeką, wizyta w wiosce, zamieszkiwanej przez plemienną ludność oraz degustacja najdziwniejszych dań - tego wszystkiego doświadczysz w tej filipińskiej miejscowości.

Filipiny

Kąpiel przy urokliwym wodospadzie, odpoczynek w cieniu wiatraków i, oczywiście, aktywne uprawianie wodnych sportów - to wszystko czeka cię w tej filipińskiej miejscowości.

El Nido Filipiny

Pływanie kajakiem między wapiennymi skałami, degustowanie drinka z łupiny orzecha kokosowego i próbowanie swoich sił w snorkelingu - to tylko niektóre atrakcje El Nido, czyli jednego z najpopularniejszych kurortów na Filipinach.

Cezarea Nadmorska

Zobaczysz tajemniczą twierdzę Krzyżowców, odpoczniesz w Ogrodach Bahia i dowiesz się, gdzie Maryja usłyszała, że zostanie matką Jezusa.

Vigan Filipiny

Hiszpańskie kamienice, gliniana dzwonnica i park motyli to nie wszystkie atrakcje, czekające na ciebie w tej filipińskiej miejscowości.

Vang Vieng

Weź udział w spływie na... oponie traktora, przeleć balonem nad laotańskim miasteczkiem i wykąp w lagunie, ulokowanej u wejścia do jaskini.

Jazd Iran

Podczas tej wyprawy zobaczysz wszystkie najważniejsze budynki dla wyznawców zaratusztrianizmu. Zwiedzisz Świątynię Ognia oraz Wieżę Milczenia, zajrzysz również do Muzeum Wody.

Tel Awiw

Zwiedzanie Starej części Jaffy, wizyta dawnym porcie, a także podziwianie eksponatów największych muzeów miasta – m.in. to czeka na ciebie podczas dwudniowej wizyty w Tel Awiwie. Zobacz, co jeszcze możesz zobaczyć w tej niezwyklej miejscowości.

Wietnam Da nang

Jedna z najpiękniejszych plaż świata, muzeum starożytnych rzeźb i malownicze Góry Marmurowe – to tylko niektóre atrakcje, jakie możesz zobaczyć w tym wietnamskim mieście.

Gabon

Nocuj w obozie w samym sercu gabońskiego lasu, wypatruj goryli i koczkodanów białonosych oraz zajrzyj do znanego centrum leczenia malarii.

Cypr

Odszukaj klasztor, ukryty w dolinie, zobacz kamień, przy którym miał być biczowany święty Paweł i zajrzyj do miasta, w którym, wedle legendy, narodziła się bogini miłości Afrodyta.

Birma - Mandalay

Największa książka na świecie, nietypowy drewniany most oraz klasztor zamieszkany przez gościnnych mnichów - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym birmańskim mieście.

Karachi

Zapierające dech w piersiach Mauzoleum Jinnah, kolorowe bazary oraz starożytne miasteczko Thatta – to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w największej metropolii Pakistanu.

Iran meszhed

Zobacz jeden z najpiękniejszych meczetów w całym Iranie, podejdź pod królewski grobowiec i poszukaj na targu aromatycznego szafranu.

Betlejem

Zobacz grotę, w której Archanioł Gabriel miał zwiastować Maryi narodzenie syna. Zajrzyj do Bazyliki Narodzenia Pańskiego i zobacz miejsce, na które miała spaść kropla mleka Matki Boskiej.

Jad Waszem

Stań pod Ścianą Płaczu, wdrap się na Górę Oliwną i zobacz twierdzę, w której Herod chronił się przez przeciwnikami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij