Kapaleeshwarar

Zobacz potężne wiejskie osiedle i poznaj historię największego litego kryształu na świecie. Przekonaj się, że Indie to kraj skrajności.

Indie

Budynek, który tak zachwycił maharadżę, że kazał przemalować wszystkie inne domy w mieście na ten sam kolor. Pałace lokalnych szejków i doskonała baranina - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Delhi

Potężny minaret, największe obserwatorium astronomiczne w Indiach oraz jeden z siedmiu cudów świata. To wszystko zobaczysz podczas niecałego tygodnia w tym kraju.

Nowa Zelandia

Podczas tej wielodniowej wyprawy zobaczymy między innymi malutkie kiwi, potężne wieloryby i pingwiny o o żółto-niebieskich oczach.

Saint Lucia

Pałac laureata Nagrody Nobla, miejsce, gdzie kręcono "Dr Dolittle" oraz plantacje bananów - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Panama City

Zwiedzanie plantacji kawy, podziwianie lasów deszczowych i pływanie taksówkami wodnymi - to tylko niektóre z atrakcji, jakie tu na nas czekają.

Salwador

Zwiedzimy "Pompeje Ameryki", spróbujemy przekąsek z mąki kukurydzianej i wykąpiemy się w gorących źródłach.

Kostaryka: kolorowe wozy Oxcarts

Możesz tu podziwiać wiecznie zielone lasy deszczowe oraz wędkować na skraju parku narodowego. Uroku wyprawie dodają również sami Kostarykanie, którzy uznawani się za jeden z najbardziej przyjaznych narodów na świecie.

Grenada

Pływaj przez tydzień po niezwykle pięknej Grenadzie oraz Tobago Cays i zwiedzając grupę małych urokliwych wysp w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim.

Kenia

Polecimy balonem nad afrykańskim rezerwatem, wybierzemy na wycieczkę rowerową między kaktusami i drzewami oliwnymi i zajrzymy do tradycyjnych zagród kilku kenijskich plemion.

Kamerun

Wejdziemy do dzielnicy rzemieślniczej, w której zobaczymy rękodzieła z brązu i drewna, zajrzymy na plantację kawy i do miasteczka rolniczego, położonego w kameruńskich górach.

Ghana

Zobaczymy plantację kakao, króla niesionego w bogato zdobionej laktyce i Miasto-Ogród.

Dominikana

Obserwowanie tancerzy w wielkiej jaskini, zwiedzanie miasta założonego przez brata Kolumba oraz obserwowanie krokodyli.

Kabul

Zobaczymy najpiękniejsze dywany, imponujące meczety i zniszczone zabudowania obronne. A to dopiero początek!

Vlora

Tajemnicze zamki, słynna droga, pamiętająca starożytnych Rzymian oraz urokliwe plaże - wszystko to zobaczymy podczas tej wyprawy.

Malta

Spróbujemy likieru w z opuncji (rodzaj kaktusa), wykąpiemy się w Morzu Śródziemnym i obejrzymy jedną z najmniejszych stolic na świecie.

Rafy koralowe w Belize

Zwiedzanie ruin budowli wzniesionych przez Majów, zaglądanie do jaskiń i przemierzanie dżungli - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Merida

Od pięknych plaż Cancun, po legendarne ruiny Majów i tętniący życiem rynek Chichi, na którym kupimy lokalne wyroby rękodzielnicze.

Bangkok

Świątynia Szmaragdowego Buddy i szpital słoni to dopiero początek niespodzianek, które czekają na podróżników w Tajlandii.

Malediwy

Przed tobą rejs po najpiękniejszych wyspach pod słońcem – wypocznij na rajskich plażach, odkryj rybackie wioski, nurkuj w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego i podziwiaj zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij