Argentyna

Zabawimy się w klubie La Ventana, znajdziemy tuż przy osławionym wodospadzie Iguazu Falls i zobaczymy jedne z najsłynniejszych lodowców na świecie - Petito Moreno.

Podróż do Australii

Podziemne miasto Coober Pedy, sierociniec kangurów i prawdziwe mieszkania, ukryte w zagłębieniach skalnych.

Wino

Zachwyć się nie tylko architekturą Kiszyniowa, ale także oddalonymi od miejskiego zgiełku lasami wyżyny Kodry. Nade wszystko jednak powinieneś spróbować alkoholi wyprodukowanych w jednej z największych winiarni na świecie.

Togo, Koutammakou

Dziewicze plaże, niezwykłe bazary, wyjątkowa architektura – to tylko część atrakcji czekających tutaj na turystów. Jeśli zapuścisz się w omijane przez większość zwiedzających tereny, zobaczysz na własne oczy... uzdrowiciela wykonującego rytuały voodoo!

Nikaragua

Murale w Leon, największa katedra Centralnej Ameryki i wyryte w skałach rysunki - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Xi'an

Podczas podróży z Szanghaju do Pekinu przez Xi’an zobaczysz wszystkie najważniejsze zabytki Państwa Środka: między innymi słynny Wielki Mur Chiński oraz Terakotową Armię.

Tybet - jezioro Nam Tso

Zobacz słynny pałac Norbulingka, zwany "Ogrodem Skarbów", zimową rezydencję Dalajlamy, a nawet najwyższy szczyt Ziemi.

Kilimandżaro

Na tę wyprawę wybieramy się z przewodnikami, ponieważ trasa jest niebezpieczna i naprawdę wymagająca. Lecz kto nie marzy o zdobyciu Kilimandżaro?

Burkina Faso

Zobaczymy kolekcję masek afrykańskich i wsie słynące z kolorowych domów oraz zajrzymy do osad, zamieszkiwanych przez dzikie plemiona.

Botswana

Zobaczymy stada słoni, przelecimy się helikopterem nad parkiem narodowym i zwiedzimy pozostałości po brytyjskim forcie.

Sana

Bajkowe miasta, biblijny krajobraz oraz Starówka wpisana na listę UNESCO.

Jeozolima

Wyprawa rozpoczyna się na wybrzeżu słonecznego Tel Awiwu, a kończy w pięknej Jerozolimie. Po drodze zobaczysz między innymi wspaniałe wzgórza Golan, wykąpiesz w jacuzzi położonych malowniczo tuż przy wodospadzie oraz natkniesz na rzymski amfiteatr i imponujące akwedukty.

Annapurna

Wizyta w wysokogórskiej wiosce, słynącej z doskonałych tancerzy i relaks z widokiem na jeden z najwyższych szczytów Ziemi.

Kijów

Zwiedzimy muzeum złota, poświęcimy cały dzień na Lwów oraz pokusimy się o odwiedziny... Czarnobyla.

Lizbona

Zobaczymy potężną marinę i bielone wapnem domy, wejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i spróbujemy wina porto.

Urugwaj

Zwiedzimy między innymi słynną stolice Montevideo, poznamy kolonialne początku tego regionu, wybierzemy się na konną przejażdżkę i spróbujemy najznakomitszego wina.

Rakija

Wykąpiemy się w gorących źródłach, spróbujemy kultowego, lokalnego napoju alkoholowego i zjemy obiad w typowym, serbskim gospodarstwie.

Skopje

Zobaczymy najstarsze sztuczne jezioro w tym kraju, odwiedzimy jedno najświętszych miejsc w Macedonii oraz zjemy obiad w klasztornej restauracji.

Etiopia - Lalibela

W ciągu 11 dni spędzonych w Etiopii odwiedzisz największe i najciekawsze miasta tego kraju, poczynając od stolicy w Addis Abebie. Oprócz tego będziesz mieć okazję zobaczyć Wielkie Rowy Afrykańskie, najpiękniejsze jeziora regionu oraz liczne gatunki egzotycznych zwierząt.

Wesoły Cmentarz w Rumunii

Wizyta w średniowiecznych wioskach i na Wesołym Cmentarzu, zawierającym dowcipne nagrobki oraz odpoczynek w stolicy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij