Xi'an

Podczas podróży z Szanghaju do Pekinu przez Xi’an zobaczysz wszystkie najważniejsze zabytki Państwa Środka: między innymi słynny Wielki Mur Chiński oraz Terakotową Armię.

Japonia Hiroszima

Podczas tej podróży zobaczysz zarówno największe miasta Japonii, jak i miejsca oddalone od wielkiego miejskiego zgiełku. Wybierz się na wyprawę wzdłuż starożytnego szlaku pielgrzymkowego Kumano Kodo, odwiedź stolicę kraju Tokio, zobacz Aleję Filozofów w Kioto, a także przepłyń kajakiem wokół słynnej bramy Torii w Zatoce Miyaajima.

Tybet - jezioro Nam Tso

Zobacz słynny pałac Norbulingka, zwany "Ogrodem Skarbów", zimową rezydencję Dalajlamy, a nawet najwyższy szczyt Ziemi.

Kilimandżaro

Na tę wyprawę wybieramy się z przewodnikami, ponieważ trasa jest niebezpieczna i naprawdę wymagająca. Lecz kto nie marzy o zdobyciu Kilimandżaro?

Burkina Faso

Zobaczymy kolekcję masek afrykańskich i wsie słynące z kolorowych domów oraz zajrzymy do osad, zamieszkiwanych przez dzikie plemiona.

Botswana

Zobaczymy stada słoni, przelecimy się helikopterem nad parkiem narodowym i zwiedzimy pozostałości po brytyjskim forcie.

Sana

Bajkowe miasta, biblijny krajobraz oraz Starówka wpisana na listę UNESCO.

Jeozolima

Wyprawa rozpoczyna się na wybrzeżu słonecznego Tel Awiwu, a kończy w pięknej Jerozolimie. Po drodze zobaczysz między innymi wspaniałe wzgórza Golan, wykąpiesz w jacuzzi położonych malowniczo tuż przy wodospadzie oraz natkniesz na rzymski amfiteatr i imponujące akwedukty.

Annapurna

Wizyta w wysokogórskiej wiosce, słynącej z doskonałych tancerzy i relaks z widokiem na jeden z najwyższych szczytów Ziemi.

Mauretania

Podróż po Mauretanii zaczniesz od stolicy kraju – Nawakszutu. W kolejnych dniach tej wspaniałej wyprawy będziesz mieć okazję zobaczyć m.in. Park Narodowy Banc d’Arguin z imponującą liczbą niezwykłych gatunków ptaków, rozbite statki u wybrzeży Nawazibu, jeden z największych ośrodków wydobycia rudy żelaza w Zuwirat oraz imponujące wydmy na plaży w Tourine. W czasie dziesięciodniowej wycieczki odwiedzisz również zabytkowe miasta Wadan i Szinkit, będące w przeszłości bardzo istotnymi ośrodkami handlowymi w Afryce.

Kijów

Zwiedzimy muzeum złota, poświęcimy cały dzień na Lwów oraz pokusimy się o odwiedziny... Czarnobyla.

Lizbona

Zobaczymy potężną marinę i bielone wapnem domy, wejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i spróbujemy wina porto.

Urugwaj

Zwiedzimy między innymi słynną stolice Montevideo, poznamy kolonialne początku tego regionu, wybierzemy się na konną przejażdżkę i spróbujemy najznakomitszego wina.

Rakija

Wykąpiemy się w gorących źródłach, spróbujemy kultowego, lokalnego napoju alkoholowego i zjemy obiad w typowym, serbskim gospodarstwie.

Skopje

Zobaczymy najstarsze sztuczne jezioro w tym kraju, odwiedzimy jedno najświętszych miejsc w Macedonii oraz zjemy obiad w klasztornej restauracji.

Kenia

Hipopotamy, gepardy, słonie, flamingi i lwy - to tylko niektóre zwierzęta, jakie można spotkać w trakcie podróży po Kenii. W ciągu ośmiu dni spędzonych w tym kraju na pewno zobaczysz je wszystkie. Oprócz tego będziesz mieć okazję lecieć balonem nad Masai Mara oraz poznać kulturę plemienia Masajów.

Etiopia - Lalibela

W ciągu 11 dni spędzonych w Etiopii odwiedzisz największe i najciekawsze miasta tego kraju, poczynając od stolicy w Addis Abebie. Oprócz tego będziesz mieć okazję zobaczyć Wielkie Rowy Afrykańskie, najpiękniejsze jeziora regionu oraz liczne gatunki egzotycznych zwierząt.

Wesoły Cmentarz w Rumunii

Wizyta w średniowiecznych wioskach i na Wesołym Cmentarzu, zawierającym dowcipne nagrobki oraz odpoczynek w stolicy.

Kapaleeshwarar

Zobacz potężne wiejskie osiedle i poznaj historię największego litego kryształu na świecie. Przekonaj się, że Indie to kraj skrajności.

Indie

Budynek, który tak zachwycił maharadżę, że kazał przemalować wszystkie inne domy w mieście na ten sam kolor. Pałace lokalnych szejków i doskonała baranina - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij