Kreml

Mauzoleum komunistycznego przywódcy, zapierające dech w piersiach, zdobne cerkwie, a nawet... dwa Kremle - to wszystko zobaczysz podczas tej wyprawy.

Memphis

Posiadłość Elvisa Presley’a, zniszczone przez kataklizm miasto oraz aligator albinos - to wszystko zobaczysz podczas tej wyprawy.

Rum

Spotkanie z kapłanem voodoo, degustacja haitańskiego rumu oraz występ lokalnych kabaretów - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie w tym kraju.

Himba

Porzucone czołgi, kobiety, noszące na głowach mieszankę ziół i... gnoju oraz cudowna figura Chrystusa - to wszystko zobaczysz na własne oczy podczas tej wyprawy.

Grenlandia

Zorze polarne, eskimoskie osady i surowe, zimowe krajobrazy - to wszystko zobaczysz na własne oczy podczas tej wyprawy.

Birma

To w Birmie znajduje się jeden z największych dzwonów na świecie oraz popularne jezioro Inle.

Karachi

Zobaczymy długowieczne plemię, którego członkowie dożywają blisko 150 lat, zajrzymy do największego miasta Pakistanu i dotkniemy skalnych rysunków z neolitu.

Bursztyn

Zobaczymy rezydencję zdobywcy Nagrody Nobla, zwiedzimy wyjątkowe Muzeum Diabła i policzymy owady, zatopione w tysiącach bursztynów.

Czarnogóra

Przejedziemy się kolejką nad jeziorem, zajrzymy do średniowiecznych miast i zobaczymy potężny kanion, który wielkością ustępuje jedynie kanionowi w Kolorado.

Bhutan: Tygrysie Gniazdo

Kultowe Tygrysie Gniazdo, osnute niezwykłą legendą, świątynia płodności i majestatyczny klasztor-twierdza to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym kraju.

Salsa kubańska

Zobacz plantację ziół, kukurydzy oraz kawy, zapal mocne cygaro i przetańcz całą noc na ulicach stolicy. To tylko początek atrakcji, które czekają na ciebie w tym kraju.

Goryl górski

Śledzenie goryli górskich, przedzieranie się przez gęstą roślinność Nieprzeniknionego Lasu Bwindi i wypatrywanie lampartów w akacjowych lasach - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na ciebie podczas tej wyprawy.

Jamajka

Podczas tej wyprawy poznasz Rastafarian, odwiedzisz Muzeum Boba Marleya oraz wypoczniesz na złocistych, cichych plażach.

Zanzibar

W trakcie tej wyprawy odwiedzisz między innymi plantacje najbardziej aromatycznych przypraw na świecie, odpoczniesz na tropikalnej plaży, a także przespacerujesz się po starych uliczkach Stone Town.

Pirania

Zobaczymy jeden ze współczesnych Siedmiu Cudów Świata, będziemy łowić piranie i wejdziemy do fabryki cygar, które do dziś zwijane są ręcznie.

Teheran

Kolorowe bazary oferujące najlepszą na świecie herbatę oraz... nietypowa zupa, która przypomina zmiksowany gulasz. To nie wszystko, czego musisz spróbować w tym kraju!

kawa

Prywatna lekcja salsy, przejażdżka wagonikiem, wiszącym nad ruchliwym miastem i degustacja kawy u boku eksperta - to wszystko czeka nas podczas wyprawy po „Złotych Wrotach Ameryki”.

Sinaia

Położona na wzgórzu imponująca letnia rezydencja dawnych królów Rumunii oraz Sighisoara - jedyna twierdza w Europie zamieszkała przez ludzi od czasów średniowiecza. To tylko niektóre atrakcje, czekające na nas w tym kraju.

Ulica Sajgonu

Podziemne labirynty wykorzystywane przez Wietkong, wioski zbudowane z liści palmowych i tysiące łodzi, na których dostaniemy najlepsze przyprawy i wyroby rękodzielnicze.

Nowa Zelandia

Nocleg w parku narodowym, spływ kajakiem między starymi maoryskimi wioskami i wizyta w muzeum prezentującym... największą na świecie kałamarnicę! To tylko niektóre atrakcje, które czekają na was w Nowej Zelandii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij