Malediwy w 7 dni. Podróż między bezludnymi wyspami

Malediwy
Fot.: Tomasz Bonek, Źródło: Wyprawy Marzeń

Szczegóły


  • Malediwy
  • 7 dni
  • 3-6 tys. zł / os.
  • wyjazd indywidualny

Przed tobą rejs po najpiękniejszych wyspach pod słońcem – wypocznij na rajskich plażach, odkryj rybackie wioski, nurkuj w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego i podziwiaj zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

South Male Atoll

Zaraz po wylądowaniu samolotu udaj się na nabrzeże, gdzie znajdziesz statek, który przetransportuje cię na wyspy South Male Atoll. Już pierwszego dnia swojego rajskiego urlopu udaj się na plażę i pływaj lub nurkuj w oceanie.

South Male Atoll

Kontynuuj pobyt na South Male Atoll. Dziś wybierz się w krótki rejs tradycyjną rybacką łodzią. Musisz wiedzieć, że rybołówstwo to główna gałąź przemysłu Malediwów. Po południu znów możesz spróbować swoich sił w nurkowaniu.

Meemu Atoll

Trzeciego dnia udaj się na południe, do atolu Meemu. Ta część Malediwów składa się z 34 wysp, z czego aż na 25 nikt nie mieszka! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda bezludna wyspa, koniecznie udaj się na jedną z nich.

Djiggaru

Dziś skieruj się na wschód, w kierunku wyspy Djiggaru. Tutaj twoim oczom ukaże się wspaniała rafa koralowa. Zatrzymaj się na wyspie i zdaj się na gościnność tutejszych mieszkańców. Przy odrobinie szczęścia dzisiejszego wieczoru będziesz mieć okazję usłyszeć Boduberu – tutejszą lokalną muzykę.

Feldihu Atoll

Dziś skieruj się do Felidhu Atoll i zatrzymaj się w jego centrum administracyjnym o tej samej nazwie. Przespaceruj się po malowniczej wiosce, przyjrzyj codzienności tubylców oraz podziwiaj przepiękne widoki.

Emboodhu Finohl

Skieruj się na północ, przez atole Feldihoo oraz South Male. Zatrzymaj się na jednej z najbardziej wysuniętych na północ wysp tej części Malediwów. Dotrzyj do Emboodhu Finohl i ponownie korzystaj ze wspaniałych malediwskich plaż.

Emboodhu Finohl

To już niestety koniec rajskich wakacji w Malediwach. Po raz ostatni wybierz się na słoneczną plażę i zażyj jedynych w swoim rodzaju kąpieli słonecznych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij