Ladakh

Szukasz alternatywnej formy dla masowej turystyki? Potrzebujesz czasu na wyciszenie się, w otoczeniu surowej przyrody? Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyrusz w 14-dniową podróż do Indii! Wyruszamy 22 lipca 2018 roku, wracamy 4 sierpnia.

Trynidad i Tobago

Zobaczymy lasy tropikalne, gniazda jednych z najcięższych gadów na świecie i zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

Algieria

Rzymskie łaźnie w Hammam Salihine, starożytne miasto Timgad oraz dawne łaźnie tureckie. To nie wszystkie atrakcje, czekające na nas w tym miejscu.

Bahamy

Będziemy nurkować przy rafach koralowych, próbować najlepszych dań z owoców morza i pływać na nartach wodnych.

Indonezja

Zobaczymy muzeum lalkarstwa Wayang, starą portugalską armatę, która została ozdobiona scenami erotycznymi oraz największą na Ziemi buddyjską świątynię Candi Borobudur.

Antarktyda

To tu możemy zobaczyć z odległości kilkudziesięciu metrów foki, krabojady focze, lamparty oraz długopłetwce oceaniczne. Te ostatnie osiągają długość nawet 17 metrów. To więcej niż ciężarówka z przyczepą!

tygrys bengalski

Zobaczymy jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w kraju, odwiedzimy różowy pałac oraz przeprawimy się przez dżunglę na wodzie.

Honduras Copan

Będziemy przemierzać dżunglę, oglądać zabytkowe ruiny i próbować lokalnej kuchni.

Mali

Zobaczycie największą na świecie konstrukcję, wykonaną z gliny i piasku, przepłyniemy się po rzece Niger w tradycyjnej łodzi i przejdziemy się wśród wiosek afrykańskich plemion.

Madagaskar

Fabryka herbaty, spływ kajakowy oraz malownicze drewniane wioski, to nie wszystkie atrakcje. Osoby o mocnych nerwach mogą wykąpać się w jeziorze, z którym wiąże się legenda o duchu ciężarnej kobiety.

Rocky Mountains

Zobacz spektakularne klify oraz jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Ameryce Północnej.

Namibia

Zobacz 50-kilometrowe wydmy, wyschnięte jezioro i pozostałości po niemieckiej architekturze kolonialnej.

Czad

Zobacz najstarsze na świecie szczątki hominidów oraz skalne dzieła sztuki, przedstawiające zwierzęta. A to dopiero początek atrakcji...

Rumunia

Zobacz na własne oczy pałac legendarnego Drakuli, przejdź się wąskimi, średniowiecznymi uliczkami i zobacz miejsce, w którym więziony był Wlad Palownik.

Libia

Zobacz starożytną krainę Fenicjan i przejdź się wśród greckich i rzymskich ruin Trypolitanii oraz zabytków miasta Trypolis. Pamiętaj, że to właśnie w Libii znajdują się jedne z najlepiej zachowanych na świecie ruin starożytnego miasta rzymskiego!

Samarkanda Uzbekistan

Zajrzyj do Obserwatorium astronomicznego, zobacz mauzoleum jednego z najważniejszych władców Uzbekistanu i udaj się na bazar w poszukiwaniu najbardziej aromatycznych przypraw.

Chiang Mai

Przejdź się po parku tygrysów, pokonaj ponad 300 stopni w drodze do kultowego sanktuarium oraz przejedź się na grzbiecie słonia.

Mae Hong Son

Zobacz tajlandzką wioskę zamieszkiwaną przez wyjątkowe panie, udaj się w okolice jaskini ryb oraz przejdź bambusowym mostem.

Ayuthayia

Leżące posągi Buddy, potężny park rozrywki i ruiny XIV-wiecznych pałaców - to tylko niektóre z atrakcji starożytnej stolicy Tajlandii.

Hat Yai

Poznaj legendę, związaną z figurą syrenki, odwiedź pływający targ oraz skosztuj gotowanych jaj przepiórczych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij