Czyta nas 120 000 osób. Piszemy o ponad
120 państwach świata

To my piszemy o Wyprawach Marzeń

Są wśród nas globtroterzy przemierzający świat z plecakiem, zatłoczonymi autobusami czy pociągami, ale także podróżnicy ceniący sobie wygodę, nie stroniący od dobrych hoteli i prywatnych przewodników.

Można śmiało powiedzieć, że wspólnie niejednokrotnie okrążyliśmy kulę ziemską - przygotowywaliśmy reportaże ze wszystkich kontynentów. Każdy z nas jest inny i ma ulubione kierunki eskapad.

Oprócz pasji podróżowania łączy nas jednak coś jeszcze. To, że wszyscy mamy w życiu ogromne szczęście! Szczęście do spotykania na krańcach świata niezwykłych ludzi. To oni właśnie są najczęściej bohaterami naszych dziennikarskich relacji.

Czytając Wyprawy Marzeń poznasz więc Mirę, która w Waranasi, najświętszym indyjskim mieście, na brzegu Gangesu czeka na śmierć. Spotkasz Alego, pasera handlującego dziełami sztuki z czasów faraonów. Odkryjesz sekrety żyjącej bogini Kumari, która mieszka w Katmandu i nigdy nie może dotknąć swą boską stopą ziemi.

Przeżyj więc z nami przygodę życia, bo jak mało kto doskonale wiemy, jak ją sobie zorganizować. Inspirując się reportażami i specjalnie dla Ciebie przygotowanymi programami wypraw, wyrusz na Wyprawę Marzeń.

Zapraszamy

Skontaktuj się z redakcją

Z redakcją Wypraw Marzeń współpracuje ponad dwudziestu doświadczonych dziennikarzy, indywidualistów, których pasją jest podróżowanie. Wszyscy tworzą pod czujnym okiem zespołu koordynującego tę charakterologiczną mieszankę wybuchową.

TOMASZ BONEK

redaktor naczelny

t.bonek@wyprawymarzen.pl

EMILIA IWANICKA-PAŁKA

z-ca redaktora naczelnego

e.palka@wyprawymarzen.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij