Wszystkich ciekawych świata zapraszam na Dolnośląski Festiwal Tajemnic - Zamek Książ 11-12.08.2018 i do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie jest proste, nagrody zacne, a znakomita atmosfera gwarantowana.

Nie musisz kupować biletu do Zamku Książ w Wałbrzychu. Wystarczy, że...

Po raz pierwszy w historii Dolnośląski Festiwal Tajemnic przygotowujemy slajdowisko. Każdy, kto eksploruje, bada, zwiedza z tajemnicą, będzie miał szansę na pokazanie swojej pasji, podróży, wycieczek, odkryć. Tematy bloków są pojemne, serdecznie zapraszamy.

W trakcie festiwalu przewidujemy trzy bloki tematyczne do których można zgłaszać swoje pokazy i prezentacje. Czas żadnej z nich nie może przekroczyć 15 minut.

Osoby prezentujące swoje pokazy w dniu pokazu wchodzą na teren festiwalowy bezpłatnie wraz z osobą towarzyszącą. 
Prezentacje ocenia trzyosobowa komisja składająca się z przedstawiciela sponsora, Zamku Książ oraz Fundacji Projekt Historia, organizatora Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic.

Ogłoszenie wyników z prezentacji 11.08.2018 roku nastąpi w Sali Balowej o godz. 19.00, na zakończenie dnia festiwalowego. 
Ogłoszenie wyników z prezentacji 12.08.2018 roku nastąpi w Sali Balowej o godz. 16.00. 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: organizator@festiwaltajemnic.pl

Blok 1

TAJEMNICZY DOLNY ŚLĄSK i nie tylko 


Nagrodą jest dolnośląski zestaw weekendowy czyli spływ pontonem Nysą dla sześciu osób, ufundowany przez ski-raft.ploraz zabawa dla sześcioosobowej grupy w Folwark Szyfrow Skiraft oraz ufundowany przez Militaria.pl niezbędnik podróżniczy: Multitool Leatherman Rebar, Latarka czołowa Olight H15S Wave, Lornetka Bushnell Falcon Vari Zoom 10-30x50

Blok 2

HISTORIA DRZEMIE W KAŻDYM KAMIENIU


Nagrodą jest weekend w Zamek Czocha dla dwóch osób

Blok 3

SKARBY ZAMKI PODZIEMIA 
 

Nagrodą jest weekend w Zamek Książ w Wałbrzychu dla dwóch osób z dziennym i nocnym zwiedzaniem

Slajdowisko organizujemy we współpracy z Wydziałem Promocji Województwa Dolnośląskiego, dzięki któremu każdy uczestnik konkursu otrzyma w prezencie piękny przewodnik po Dolnym Śląsku oraz zestaw pamiątek.

Dokładne godziny slajdowisk przedstawimy po zebraniu wszystkich zgłoszeń. Jury zastrzega sobie prawo innego podziału nagród w poszczególnych blokach.