Puerto Galera w 3 dni. Najpiękniejsze plaże i głośne imprezy

Puerto Galera
Flickr/Jun Acullador/CC BY 2.0 | Źródło: Flickr

Szczegóły


  • Filipiny
  • 3 dni
  • do 3 tys. zł / os.
  • wyjazd indywidualny

W okolicach tego filipińskiego miasta będziesz mieć okazję ponurkować, zagrać w golfa, zobaczyć piękne wodospady i przemierzyć prawdziwy wiszący most!

Przybycie do Puerto Galera

Zaraz po przybyciu w te okolice udaj się na słynną White Beach. To przepiękny kurort, w którym dobra zabawa trwa na okrągło! Możesz tu nurkować, opalać się i próbować wyśmienitych owoców morza. Następnie udaj się na przeprawę przez wąski most wiszący. Spacerując po nim poczujesz się, jakbyś występował w filmie o Indianie Jonesie! Bądź jednak spokojny - most jest bezpieczny, a krajobrazy, które możesz z niego podziwiać, zapamiętasz na długo. Wieczorem znów udaj się na plażę, żeby pobawić się przy głośnej muzyce. 

Sabang i Aninuan Beach

Puerto Galera słynie przede wszystkim z rajskich plaż. Dziś odwiedzisz dwie z nich. Z samego rana udaj się na cudowną Pebble Beach. Możesz tu nie tylko odpocząć, ale też pograć w golfa. Po obiedzie skieruj się zaś na Aniuan Beach. Tu odpoczniesz od zgiełku i wyciszysz się.

Po południu udaj się do kurortu Sabang - jednego z najsłynniejszych na całych Filipinach. Koniecznie odwiedź tutejsze kluby muzyczne, które są czynne do białego rana.

Wyjazd z Puerto Galera

Dziś zobaczysz wodospady Tamaraw. Dostaniesz się pod nie jeepem lub trójkołowcem. Oczywiście będziesz mógł ochłodzić się w basenie, do którego wpada z impetem krystalicznie czysta woda.

Na sam koniec polecamy odwiedzić plażę Talipanan. Cicha, spokojna, pozbawiona bazarów i rzadziej odwiedzana przez turystów, idealnie nadaje się na ostatni wypoczynek w Puerto Galera.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij