Filipiny

Wyjątkowo męcząca może być pora deszczowa. Wysokie temperatury, spora wilgotność i ulewne deszcze raczej nie są czymś, o czym marzymy podczas urlopu...

W okolicach tego filipińskiego miasta będziesz mieć okazję ponurkować, zagrać w golfa, zobaczyć piękne wodospady i przemierzyć prawdziwy wiszący most!

Rejs podziemną rzeką, wizyta w wiosce, zamieszkiwanej przez plemienną ludność oraz degustacja najdziwniejszych dań - tego wszystkiego doświadczysz w tej filipińskiej miejscowości.

Kąpiel przy urokliwym wodospadzie, odpoczynek w cieniu wiatraków i, oczywiście, aktywne uprawianie wodnych sportów - to wszystko czeka cię w tej filipińskiej miejscowości.

Pływanie kajakiem między wapiennymi skałami, degustowanie drinka z łupiny orzecha kokosowego i próbowanie swoich sił w snorkelingu - to tylko niektóre atrakcje El Nido, czyli jednego z najpopularniejszych kurortów na Filipinach.

„Jaja prawiczków” czy smażone tarantule. Już same nazwy tych dań działają na wyobraźnię. A co dopiero, gdy przeczytać, z czym naprawdę się to je.

Hiszpańskie kamienice, gliniana dzwonnica i park motyli to nie wszystkie atrakcje, czekające na ciebie w tej filipińskiej miejscowości.

Sprawdź, które rejony są uznane za niebezpieczne oraz czego nie wolno robić, żeby nie narazić się na karę wieloletniego więzienia.

Nie od razu po śmierci ciało wiesza się nad ziemią. Najpierw sadza się je na drewnianym krześle, mocno spętane sznurami z rattanu lub pęt winorośli i nakryte kocem.

Piknik na bezludnej wyspie, degustacja pieczonej świni, przejażdżka barwnym samochodem terenowym i nurkowanie w okolicach podwodnych jaskiń.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij