Pakistan

Zobacz rozgrywki narodowej dyscypliny Pakistanu, zwiedź zabytkowy Fort Kohna i zajrzyj do grobowców, w których pochowano niezwykle ważne dla Pakistańczyków postaci.

Zapierające dech w piersiach Mauzoleum Jinnah, kolorowe bazary oraz starożytne miasteczko Thatta – to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w największej metropolii Pakistanu.

Zobacz ogród ozdobiony 400 fontannami, bogato zdobiony, XV-wieczny meczet i pomnik upamiętniający ogłoszenie niepodległości.

Odpoczniesz w rezerwacie przyrody, zobaczysz zabytkowe forty i odwiedzisz bogato zdobione meczety. A to nie wszystko, co czeka na ciebie podczas wyprawy po pakistańskim mieście!

Dla porównania najsłabszy paszport – afgański – umożliwia wjazd jedynie do… 24 krajów.

Zobaczymy długowieczne plemię, którego członkowie dożywają blisko 150 lat, zajrzymy do największego miasta Pakistanu i dotkniemy skalnych rysunków z neolitu.

Turyści z Polski muszą przed wyjazdem do Pakistanu wyrobić wizę w Ambasadzie tego kraju, mieszczącej się w Warszawie. Przed wyjazdem powinni również sprawdzić, jakie ubezpieczenie warto wykupić, jak się ubierać oraz których miejsc unikać.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij