Trynidad i Tobago

Zobaczymy lasy tropikalne, gniazda jednych z najcięższych gadów na świecie i zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

Surinam

Ruiny synagogi, najstarszej w obu Amerykach, kąpiel w orzeźwiającym potoku i rozmowa z przywódcą jednej z południowoamerykańskich wiosek - to wszystko czeka cię podczas tej wyprawy.

Gujana

Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu Awarmie Mountain, mielizny, na których żółwie składają jaja i jeden z ostatnich dziewiczych lasów tropikalnych na świecie - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Quito

Świątynia zdobiona złotem, lwy morskie w naturalnym środowisku i gigantyczne, lecz spokojne żółwie - to nie wszystko, co czeka na nas podczas tej wyprawy.

Boliwia

Symetryczny wulkan, Brama Słońca i stragany, na których znajdziemy przedmioty o magicznych właściwościach - to wszystko czeka na nas podczas tej wyprawy.

Wyspa Wielkanocna

Zobaczysz tajemnicze, kilkumetrowe posągi, zanurkujesz na głębokość nawet 50 metrów oraz przejdziesz się po jedynym mieście na całej wyspie.

Machu Picchu

Spróbuj surowych ryb, podawanych w soku z limonki, podziwiaj pozostałości po kulturze Inków i zobacz na własne oczy... pingwiny.

Wenezuela

Próbujemy indiańskiego piwa, oglądamy most Gustave'a Eiffela oraz zaglądamy do kopalni złota.

Chile

Czeka cię tutaj piknik we Francuskiej Dolinie, rejs po polodowcowym jeziorze Grey oraz marsz malowniczymi, ale wymagającymi trasami.

Brazylia

Różowe delfiny i połów piranii - Brazylia to raj dla wielbicieli morskiego życia! Chociaż... nie tylko.

Pirania

Zobaczymy jeden ze współczesnych Siedmiu Cudów Świata, będziemy łowić piranie i wejdziemy do fabryki cygar, które do dziś zwijane są ręcznie.

kawa

Prywatna lekcja salsy, przejażdżka wagonikiem, wiszącym nad ruchliwym miastem i degustacja kawy u boku eksperta - to wszystko czeka nas podczas wyprawy po „Złotych Wrotach Ameryki”.

Argentyna

Zabawimy się w klubie La Ventana, znajdziemy tuż przy osławionym wodospadzie Iguazu Falls i zobaczymy jedne z najsłynniejszych lodowców na świecie - Petito Moreno.

Urugwaj

Zwiedzimy między innymi słynną stolice Montevideo, poznamy kolonialne początku tego regionu, wybierzemy się na konną przejażdżkę i spróbujemy najznakomitszego wina.

Boliwia

Kolorowe laguny, pasterze opiekujący się lamami, wysokogórskie krajobrazy - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij