Dominikana

Obserwowanie tancerzy w wielkiej jaskini, zwiedzanie miasta założonego przez brata Kolumba oraz obserwowanie krokodyli.

Kabul

Zobaczymy najpiękniejsze dywany, imponujące meczety i zniszczone zabudowania obronne. A to dopiero początek!

Vlora

Tajemnicze zamki, słynna droga, pamiętająca starożytnych Rzymian oraz urokliwe plaże - wszystko to zobaczymy podczas tej wyprawy.

Malta

Spróbujemy likieru w z opuncji (rodzaj kaktusa), wykąpiemy się w Morzu Śródziemnym i obejrzymy jedną z najmniejszych stolic na świecie.

Rafy koralowe w Belize

Zwiedzanie ruin budowli wzniesionych przez Majów, zaglądanie do jaskiń i przemierzanie dżungli - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Merida

Od pięknych plaż Cancun, po legendarne ruiny Majów i tętniący życiem rynek Chichi, na którym kupimy lokalne wyroby rękodzielnicze.

Bangkok

Świątynia Szmaragdowego Buddy i szpital słoni to dopiero początek niespodzianek, które czekają na podróżników w Tajlandii.

Malediwy

Przed tobą rejs po najpiękniejszych wyspach pod słońcem – wypocznij na rajskich plażach, odkryj rybackie wioski, nurkuj w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego i podziwiaj zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

Boliwia

Kolorowe laguny, pasterze opiekujący się lamami, wysokogórskie krajobrazy - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Indochiny

Podróż motorikszą do ukrytej w dżungli świątyni, lunch w pływającej restauracji i przejażdżka jedynym na świecie bambusowym pociągiem - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na was w tym kraju.

Abudża

Trudna sytuacja polityczna w Nigerii sprawia, że kraj ten często omijany jest przez podróżników wybierających się do Afryki. Niesłusznie. Zobaczysz tutaj kilkudziesięciometrowe wodospady, odlewnie brązu oraz budynki, w których niewolnicy czekali na transport.

Kambodża - Angkor Wat

Wizyta w pływającej wiosce, spacery labiryntem świątynnych korytarzy i odpoczynek w centrum przeznaczonym do opieki nad zagrożonymi zwierzętami - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na nas w Kambodży.

Tunezja

Przejedź się na wielbłądzie, zobacz święte islamskie miejsca oraz zajrzyj do domu Luke’a Skywalkera.

Amman

Noc na pustyni w namiocie ze skóry wielbłąda, przejażdżka jeepem po surowym, lecz zapierającym dech w piersiach terenie i zwiedzanie budynków wykutych w skale.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij