Mongolia

Przejażdżka na wielbłądzie po kolorowych wydmach, rozmowa z nomadami i obserwowanie dzikich koni Przewalskiego.

Mdina

Prehistoryczne świątynie, doskonałe wino i jedna z najmniejszych stolic na świecie - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Dubaj

33 tysiące gatunków zwierząt w jednym akwarium, najwyższy budynek świata i najbardziej nowoczesne metropolie na Ziemi - to wszystko odwiedzić podczas tej wyprawy.

Mount Kinabalu

Zdobywanie szczytu Kinabalu, spływ kajakiem i wielogodzinna przejażdżka rowerowa - to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas podczas tej wyprawy.

Oman

Dywan, nad którym pracowało 600 kobiet, miejsce, w którym zielone żółwie składają jaja oraz dom Beduinów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas podczas tej wyprawy.

Kirkistan

Poznamy myśliwego, który poluje z orłami, wypoczniemy nad brzegiem słonego jeziora i obejrzymy meczet, wybudowany w chińskim stylu.

Sri Lanka

Spróbujemy imbirowych drinków, zobaczymy najważniejsze sanktuarium w kraju i zwiedzimy... "Małą Anglię".

Wietnam - Sajgon

Zobacz Zakazane Miasto, spróbuj przysmaków na lokalnym markecie i przejedź między polami ryżowymi.

Gujana

Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu Awarmie Mountain, mielizny, na których żółwie składają jaja i jeden z ostatnich dziewiczych lasów tropikalnych na świecie - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Quito

Świątynia zdobiona złotem, lwy morskie w naturalnym środowisku i gigantyczne, lecz spokojne żółwie - to nie wszystko, co czeka na nas podczas tej wyprawy.

Kanada

Spróbujemy rybnych ciastek, zajrzymy do domu rybaka i odszukamy ślady Aleksandra Grahama Bella.

Barbados

Zabawa w lokalnych knajpkach, zakrapiana rumem lub szukanie zielonych małp - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Gwatemala

Stolica Majów, jedne z najstarszych plantacji kawy oraz jezioro, w którym "tęcza nabiera barw" - to tylko niektóre atrakcje, jakie zobaczymy podczas wyprawy po kraju, nazywanym "duszą Ziemi".

Finlandia

Przejażdżki skuterem śnieżnym, saniami ciągniętymi przez renifery oraz wizyta u świętego. Jeśli szczęście dopisze, zobaczycie nawet zorzę polarną.

Papua Nowa Gwinea

Przejdziemy się podziemnym labiryntem, pobawimy podczas Festiwalu Masek i popływamy z delfinami.

Boliwia

Symetryczny wulkan, Brama Słońca i stragany, na których znajdziemy przedmioty o magicznych właściwościach - to wszystko czeka na nas podczas tej wyprawy.

Kosowo

Mauzoleum sułtana, meczety, zamek z wielobarwnego marmuru, imponujące wodospady Mirusha... Zapraszamy na bardzo intensywne zwiedzanie Kosowa!

Islandia

Nurkowanie w szczelinie pomiędzy dwiema płytami kontynentalnymi, oglądanie gejzerów i ogromnych lodowców. Czego chcieć więcej?

USA

Wodospad Niagara, park Yellowstone, kasyna Las Vegas i luksusowe wille w dzielnicy Beverly Hills. A to wszystko podczas jednej wyprawy!

Wyspa Wielkanocna

Zobaczysz tajemnicze, kilkumetrowe posągi, zanurkujesz na głębokość nawet 50 metrów oraz przejdziesz się po jedynym mieście na całej wyspie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij