Kawa

Wybierz się na bazar i obserwuj handlarzy wielbłądami, zwiedź drugi Rzym i napij się... prawdziwego włoskiego cappuccino.

Praga

Podczas krótkiej wizyty w Czechach zobaczysz ścianę Johna Lennona, napijesz się doskonałego piwa i odwiedzisz malownicze miasteczko Český Krumlov, w którym znajduje się wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO zamek, usytuowany na skarpie nad Wełtawą.

Manila

Piknik na bezludnej wyspie, degustacja pieczonej świni, przejażdżka barwnym samochodem terenowym i nurkowanie w okolicach podwodnych jaskiń.

Machu Picchu

Spróbuj surowych ryb, podawanych w soku z limonki, podziwiaj pozostałości po kulturze Inków i zobacz na własne oczy... pingwiny.

Wenezuela

Próbujemy indiańskiego piwa, oglądamy most Gustave'a Eiffela oraz zaglądamy do kopalni złota.

Chile

Czeka cię tutaj piknik we Francuskiej Dolinie, rejs po polodowcowym jeziorze Grey oraz marsz malowniczymi, ale wymagającymi trasami.

Brazylia

Różowe delfiny i połów piranii - Brazylia to raj dla wielbicieli morskiego życia! Chociaż... nie tylko.

Kreml

Mauzoleum komunistycznego przywódcy, zapierające dech w piersiach, zdobne cerkwie, a nawet... dwa Kremle - to wszystko zobaczysz podczas tej wyprawy.

Memphis

Posiadłość Elvisa Presley’a, zniszczone przez kataklizm miasto oraz aligator albinos - to wszystko zobaczysz podczas tej wyprawy.

Rum

Spotkanie z kapłanem voodoo, degustacja haitańskiego rumu oraz występ lokalnych kabaretów - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie w tym kraju.

Himba

Porzucone czołgi, kobiety, noszące na głowach mieszankę ziół i... gnoju oraz cudowna figura Chrystusa - to wszystko zobaczysz na własne oczy podczas tej wyprawy.

Grenlandia

Zorze polarne, eskimoskie osady i surowe, zimowe krajobrazy - to wszystko zobaczysz na własne oczy podczas tej wyprawy.

Birma

To w Birmie znajduje się jeden z największych dzwonów na świecie oraz popularne jezioro Inle.

Karachi

Zobaczymy długowieczne plemię, którego członkowie dożywają blisko 150 lat, zajrzymy do największego miasta Pakistanu i dotkniemy skalnych rysunków z neolitu.

Bursztyn

Zobaczymy rezydencję zdobywcy Nagrody Nobla, zwiedzimy wyjątkowe Muzeum Diabła i policzymy owady, zatopione w tysiącach bursztynów.

Czarnogóra

Przejedziemy się kolejką nad jeziorem, zajrzymy do średniowiecznych miast i zobaczymy potężny kanion, który wielkością ustępuje jedynie kanionowi w Kolorado.

Bhutan: Tygrysie Gniazdo

Kultowe Tygrysie Gniazdo, osnute niezwykłą legendą, świątynia płodności i majestatyczny klasztor-twierdza to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym kraju.

Salsa kubańska

Zobacz plantację ziół, kukurydzy oraz kawy, zapal mocne cygaro i przetańcz całą noc na ulicach stolicy. To tylko początek atrakcji, które czekają na ciebie w tym kraju.

Goryl górski

Śledzenie goryli górskich, przedzieranie się przez gęstą roślinność Nieprzeniknionego Lasu Bwindi i wypatrywanie lampartów w akacjowych lasach - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na ciebie podczas tej wyprawy.

Jamajka

Podczas tej wyprawy poznasz Rastafarian, odwiedzisz Muzeum Boba Marleya oraz wypoczniesz na złocistych, cichych plażach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij