Annapurna

Wizyta w wysokogórskiej wiosce, słynącej z doskonałych tancerzy i relaks z widokiem na jeden z najwyższych szczytów Ziemi.

Kijów

Zwiedzimy muzeum złota, poświęcimy cały dzień na Lwów oraz pokusimy się o odwiedziny... Czarnobyla.

Lizbona

Zobaczymy potężną marinę i bielone wapnem domy, wejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i spróbujemy wina porto.

Urugwaj

Zwiedzimy między innymi słynną stolice Montevideo, poznamy kolonialne początku tego regionu, wybierzemy się na konną przejażdżkę i spróbujemy najznakomitszego wina.

Rakija

Wykąpiemy się w gorących źródłach, spróbujemy kultowego, lokalnego napoju alkoholowego i zjemy obiad w typowym, serbskim gospodarstwie.

Skopje

Zobaczymy najstarsze sztuczne jezioro w tym kraju, odwiedzimy jedno najświętszych miejsc w Macedonii oraz zjemy obiad w klasztornej restauracji.

Etiopia - Lalibela

W ciągu 11 dni spędzonych w Etiopii odwiedzisz największe i najciekawsze miasta tego kraju, poczynając od stolicy w Addis Abebie. Oprócz tego będziesz mieć okazję zobaczyć Wielkie Rowy Afrykańskie, najpiękniejsze jeziora regionu oraz liczne gatunki egzotycznych zwierząt.

Wesoły Cmentarz w Rumunii

Wizyta w średniowiecznych wioskach i na Wesołym Cmentarzu, zawierającym dowcipne nagrobki oraz odpoczynek w stolicy.

Kapaleeshwarar

Zobacz potężne wiejskie osiedle i poznaj historię największego litego kryształu na świecie. Przekonaj się, że Indie to kraj skrajności.

Indie

Budynek, który tak zachwycił maharadżę, że kazał przemalować wszystkie inne domy w mieście na ten sam kolor. Pałace lokalnych szejków i doskonała baranina - to wszystko czeka na ciebie podczas tej wyprawy.

Delhi

Potężny minaret, największe obserwatorium astronomiczne w Indiach oraz jeden z siedmiu cudów świata. To wszystko zobaczysz podczas niecałego tygodnia w tym kraju.

Nowa Zelandia

Podczas tej wielodniowej wyprawy zobaczymy między innymi malutkie kiwi, potężne wieloryby i pingwiny o o żółto-niebieskich oczach.

Saint Lucia

Pałac laureata Nagrody Nobla, miejsce, gdzie kręcono "Dr Dolittle" oraz plantacje bananów - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Panama City

Zwiedzanie plantacji kawy, podziwianie lasów deszczowych i pływanie taksówkami wodnymi - to tylko niektóre z atrakcji, jakie tu na nas czekają.

Salwador

Zwiedzimy "Pompeje Ameryki", spróbujemy przekąsek z mąki kukurydzianej i wykąpiemy się w gorących źródłach.

Kostaryka: kolorowe wozy Oxcarts

Możesz tu podziwiać wiecznie zielone lasy deszczowe oraz wędkować na skraju parku narodowego. Uroku wyprawie dodają również sami Kostarykanie, którzy uznawani się za jeden z najbardziej przyjaznych narodów na świecie.

Grenada

Pływaj przez tydzień po niezwykle pięknej Grenadzie oraz Tobago Cays i zwiedzając grupę małych urokliwych wysp w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim.

Kenia

Polecimy balonem nad afrykańskim rezerwatem, wybierzemy na wycieczkę rowerową między kaktusami i drzewami oliwnymi i zajrzymy do tradycyjnych zagród kilku kenijskich plemion.

Kamerun

Wejdziemy do dzielnicy rzemieślniczej, w której zobaczymy rękodzieła z brązu i drewna, zajrzymy na plantację kawy i do miasteczka rolniczego, położonego w kameruńskich górach.

Ghana

Zobaczymy plantację kakao, króla niesionego w bogato zdobionej laktyce i Miasto-Ogród.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij