Algieria

Rzymskie łaźnie w Hammam Salihine, starożytne miasto Timgad oraz dawne łaźnie tureckie. To nie wszystkie atrakcje, czekające na nas w tym miejscu.

Mali

Zobaczycie największą na świecie konstrukcję, wykonaną z gliny i piasku, przepłyniemy się po rzece Niger w tradycyjnej łodzi i przejdziemy się wśród wiosek afrykańskich plemion.

Madagaskar

Fabryka herbaty, spływ kajakowy oraz malownicze drewniane wioski, to nie wszystkie atrakcje. Osoby o mocnych nerwach mogą wykąpać się w jeziorze, z którym wiąże się legenda o duchu ciężarnej kobiety.

Namibia

Zobacz 50-kilometrowe wydmy, wyschnięte jezioro i pozostałości po niemieckiej architekturze kolonialnej.

Czad

Zobacz najstarsze na świecie szczątki hominidów oraz skalne dzieła sztuki, przedstawiające zwierzęta. A to dopiero początek atrakcji...

Libia

Zobacz starożytną krainę Fenicjan i przejdź się wśród greckich i rzymskich ruin Trypolitanii oraz zabytków miasta Trypolis. Pamiętaj, że to właśnie w Libii znajdują się jedne z najlepiej zachowanych na świecie ruin starożytnego miasta rzymskiego!

Maroko

W czasie podróży po Maroku zjedziesz rowerem po zboczach gór Atlas, spróbujesz jazdy konnej na piaszczystych plażach As-Sawiry oraz odpoczniesz w tradycyjnej łaźni hammam.

Słoń w  Afryce

Przeleć się o wschodzie słońca nad afrykańskim parkiem narodowym, wysłuchaj opowieści Masajów oraz trop słonie, nosorożce i zebry.

Hipopotam w Burundi

Zajrzyj na plantację herbaty, wypocznij przy wodospadach, które mają, wedle wierzeń, uzdrawiające właściwości oraz wejdź do... „Wąwozu Niemców”.

Balony w Luksorze

Spędzisz noc w łodzi, przejedziesz się na wielbłądzie między piramidami oraz zobaczysz świątynię bogini zdrowia, szczęścia oraz mądrości.

Mauretania

Zobacz cmentarzysko porzuconych okrętów, przemierz wydmy i wypocznij w cieniu daktylowców.

Góry Stołowe

Zobacz na własne oczy słynną Górę Stołową, więzienie, w którym osadzony był Nelson Mandela oraz ogromne pomniki z piaskowca, które wieki temu stworzyła natura.

Gabon

Nocuj w obozie w samym sercu gabońskiego lasu, wypatruj goryli i koczkodanów białonosych oraz zajrzyj do znanego centrum leczenia malarii.

Szympans

Podróż po dziewiczych lasach, szukanie żółwi, słoni i szympansów, podziwianie kolonialnej architektury oraz wspinaczka na szczyt wulkanu – to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym kraju.

Wybrzeże Kości Słoniowej

Odwiedzisz szkołę dla kapłanów w Aniausse, zobaczysz dzikie plemiona, których przedstawiciele chronią się przed złymi duchami nosząc oryginalne ozdoby oraz udasz się pod największy na świecie kościół.

Gepard

Wypatrywanie gepardów, wizyta w egzotycznych afrykańskich lasach i odpoczynek przy Wodospadach Wiktorii - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym kraju.

Zimbabwe

Podróżując po tym kraju zobaczysz m.in. słynne wodospady Wiktorii, starożytne ruiny Wielkiego Zimbabwe oraz wiele okazów dzikich zwierząt i egzotycznych roślin.

Sierra Leone

Zajrzysz do rezerwatu, którego pracownicy zajmują się ratowaniem osieroconych małp, będziesz wypatrywać krokodyli i koczkodanów oraz przejedziesz się motorówką. A to nie wszystko, co cię tu czeka!

Dżibuti plaża

Nurkowanie w wodach malowniczej Zatoki Tadżura, podziwianie architektonicznych pozostałości po czasach kolonialnych oraz wędrówka po brzegu jednego z najbardziej zasolonych jezior świata - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na ciebie w tym kraju!

Goryl nizinny

Przepłyniemy się łodzią wzdłuż dżungli, zaczaimy się na goryle i spróbujemy wyjątkowych musujących win.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij