Bahamy

Będziemy nurkować przy rafach koralowych, próbować najlepszych dań z owoców morza i pływać na nartach wodnych.

Honduras Copan

Będziemy przemierzać dżunglę, oglądać zabytkowe ruiny i próbować lokalnej kuchni.

Rocky Mountains

Zobacz spektakularne klify oraz jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Ameryce Północnej.

Kanada

Spróbujemy rybnych ciastek, zajrzymy do domu rybaka i odszukamy ślady Aleksandra Grahama Bella.

Barbados

Zabawa w lokalnych knajpkach, zakrapiana rumem lub szukanie zielonych małp - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Gwatemala

Stolica Majów, jedne z najstarszych plantacji kawy oraz jezioro, w którym "tęcza nabiera barw" - to tylko niektóre atrakcje, jakie zobaczymy podczas wyprawy po kraju, nazywanym "duszą Ziemi".

USA

Wodospad Niagara, park Yellowstone, kasyna Las Vegas i luksusowe wille w dzielnicy Beverly Hills. A to wszystko podczas jednej wyprawy!

Memphis

Posiadłość Elvisa Presley’a, zniszczone przez kataklizm miasto oraz aligator albinos - to wszystko zobaczysz podczas tej wyprawy.

Rum

Spotkanie z kapłanem voodoo, degustacja haitańskiego rumu oraz występ lokalnych kabaretów - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie w tym kraju.

Grenlandia

Zorze polarne, eskimoskie osady i surowe, zimowe krajobrazy - to wszystko zobaczysz na własne oczy podczas tej wyprawy.

Salsa kubańska

Zobacz plantację ziół, kukurydzy oraz kawy, zapal mocne cygaro i przetańcz całą noc na ulicach stolicy. To tylko początek atrakcji, które czekają na ciebie w tym kraju.

Jamajka

Podczas tej wyprawy poznasz Rastafarian, odwiedzisz Muzeum Boba Marleya oraz wypoczniesz na złocistych, cichych plażach.

Nikaragua

Murale w Leon, największa katedra Centralnej Ameryki i wyryte w skałach rysunki - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Saint Lucia

Pałac laureata Nagrody Nobla, miejsce, gdzie kręcono "Dr Dolittle" oraz plantacje bananów - to wszystko zobaczymy podczas tej wyprawy.

Panama City

Zwiedzanie plantacji kawy, podziwianie lasów deszczowych i pływanie taksówkami wodnymi - to tylko niektóre z atrakcji, jakie tu na nas czekają.

Salwador

Zwiedzimy "Pompeje Ameryki", spróbujemy przekąsek z mąki kukurydzianej i wykąpiemy się w gorących źródłach.

Kostaryka: kolorowe wozy Oxcarts

Możesz tu podziwiać wiecznie zielone lasy deszczowe oraz wędkować na skraju parku narodowego. Uroku wyprawie dodają również sami Kostarykanie, którzy uznawani się za jeden z najbardziej przyjaznych narodów na świecie.

Grenada

Pływaj przez tydzień po niezwykle pięknej Grenadzie oraz Tobago Cays i zwiedzając grupę małych urokliwych wysp w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim.

Dominikana

Obserwowanie tancerzy w wielkiej jaskini, zwiedzanie miasta założonego przez brata Kolumba oraz obserwowanie krokodyli.

Rafy koralowe w Belize

Zwiedzanie ruin budowli wzniesionych przez Majów, zaglądanie do jaskiń i przemierzanie dżungli - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na nas podczas tej wyprawy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij