Tel Awiw

Zwiedzanie Starej części Jaffy, wizyta dawnym porcie, a także podziwianie eksponatów największych muzeów miasta – m.in. to czeka na ciebie podczas dwudniowej wizyty w Tel Awiwie. Zobacz, co jeszcze możesz zobaczyć w tej niezwyklej miejscowości.

Wietnam Da nang

Jedna z najpiękniejszych plaż świata, muzeum starożytnych rzeźb i malownicze Góry Marmurowe – to tylko niektóre atrakcje, jakie możesz zobaczyć w tym wietnamskim mieście.

Birma - Mandalay

Największa książka na świecie, nietypowy drewniany most oraz klasztor zamieszkany przez gościnnych mnichów - to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym birmańskim mieście.

Karachi

Zapierające dech w piersiach Mauzoleum Jinnah, kolorowe bazary oraz starożytne miasteczko Thatta – to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w największej metropolii Pakistanu.

Iran meszhed

Zobacz jeden z najpiękniejszych meczetów w całym Iranie, podejdź pod królewski grobowiec i poszukaj na targu aromatycznego szafranu.

Betlejem

Zobacz grotę, w której Archanioł Gabriel miał zwiastować Maryi narodzenie syna. Zajrzyj do Bazyliki Narodzenia Pańskiego i zobacz miejsce, na które miała spaść kropla mleka Matki Boskiej.

Jad Waszem

Stań pod Ścianą Płaczu, wdrap się na Górę Oliwną i zobacz twierdzę, w której Herod chronił się przez przeciwnikami.

Kambodża

To miasto, które nie jest zbyt często odwiedzane przez turystów. Tymczasem w trzeciej pod względem wielkości aglomeracji Kambodży zobaczysz między innymi imponujący bambusowy most, fabrykę gumy czy majestatyczne sanktuarium, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Pakistan Lahaur

Zobacz ogród ozdobiony 400 fontannami, bogato zdobiony, XV-wieczny meczet i pomnik upamiętniający ogłoszenie niepodległości.

Sziraz Iran

To właśnie tutaj spoczywa dwóch wielkich literatów czasów starożytnych – Hafez i Saad. W czasie trzech najbliższych dni zobaczysz nie tylko ich grobowce, ale też odwiedzisz kilka wspaniałych meczetów, skorzystasz z zabytkowych łaźni miejskich oraz zwiedzisz słynne Persepolis.

Pakistan Karakorum

Odpoczniesz w rezerwacie przyrody, zobaczysz zabytkowe forty i odwiedzisz bogato zdobione meczety. A to nie wszystko, co czeka na ciebie podczas wyprawy po pakistańskim mieście!

Dhaka Bangladesz

Zobacz największy budynek parlamentarny na świecie, odwiedź "safari" w samym sercu Azji i wypocznij w cieniu zachwycających pałaców.

Kambodża

Wypatrywanie rzadkich delfinów rzecznych, zwiedzanie zabytkowych świątyń, poznanie tajników wyrobu tradycyjnego kambodżańskiego makaronu oraz spacer po plantacjach popularnych owoców – to tylko część atrakcji, jakie czekają na ciebie w Krâchéh.

Birma Rangan

Sławny na cały świat pomnik Buddy, pagoda wyłożona diamentami i miejsce nawrócenia... ogra - to nie wszystko, co zobaczysz w największym mieście Birmy, zwanym również Yangonem.

Wietnam Hoi An

Hội An, dzięki wyjątkowym zabytkom, wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas trzydniowego pobytu zobaczysz większość z nich. Ponadto odwiedzisz Muzeum Ceramiki, przejdziesz przez japoński most oraz spróbujesz prawdziwej wietnamskiej kawy.

Bangladesz

Srihotto to niewielkie miasteczko w Bangladeszu, które słynie z produkcji herbaty. Tutejsze plantacje tej rośliny nie są jednak jedyną atrakcją, czekającą na turystów. W czasie trzydniowego pobytu w tym miejscu odwiedzisz również między innymi kamieniołomy Jaflong oraz wioskę plemienia Khasi.

Wietnam Hue

Najwyższa świątynia Wietnamu, kompleks dawnych budynków cesarskich oraz grobowce byłych władców kraju – to wszystko zobaczysz podczas trzydniowego pobytu w Hue.

Da Lat

Wietnamski Da Lat był swego czasu nazywany „Małym Paryżem”. Nic dziwnego skoro w centrum miasta stoi wieża Eiffla. To jednak nie jedna atrakcja, jaka czeka na ciebie w tym miejscu. W ciągu trzech dni będziesz podziwiać postkolonialną architekturę, zobaczysz plantacje herbaty, odwiedzisz kilka zabytkowych świątyń oraz poznasz podstawowe tajniki gry w golfa!

Arabia Saudyjska

Przemierzysz uliczki założonej ponad 2000 lat temu Dżuddy, złożysz wizytę w górskiej wiosce zamieszkiwanej w przeszłości przez „ludzi kwiatów” i zobaczysz ozdobne karuzele.

Iguana

Zbieranie korali wyrzuconych przez morze, wypoczywanie pod palmami kokosowymi i poszukiwanie żółwi - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie na tym najdalej wysuniętym na południe terytorium Bangladeszu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij