Nepal Katmandu

Zobacz stupę, która "patrzy" na wiernych namalowanymi na ścianach oczyma, podpatruj buddyjskich mnichów i zapuść się do... Ogrodu Marzeń.

Kota Kinabalu

Zobacz niezwykłą wieżę, którą wzniosła matka zmarłego oficera, zdobądź szczyt wysokiej na 4 tysiące metrów góry i dowiedz się co nieco o dawnych zwyczajach malezyjskich plemion.

Japonia Hiroszima

Pobaw się w nocnych klubach Tokio, zobacz miejsce, które zainspirowało słynnego amerykańskiego reżysera i przejdź się słynnym szlakiem pielgrzymkowym Kumano Kodo.

Pokhata nepal

Rejs kajakiem po jeziorze Phewa Tal, odpoczynek z widokiem na las rododendronów, a nawet lot na paralotni - to tylko niektóre atrakcje, czekające ciebie w okolicach tego nepalskiego miasteczka.

Pakxé Laos

Degustowanie laotańskiego piwa, odpoczywanie przy wodospadach, znajdujących się 1300 metrów nad poziomem morza i zwiedzanie pałacu, w którym urzędowali komunistyczni dygnitarze - to tylko niektóre atrakcje, czekające ciebie w tej ulokowanej na południu Laosu aglomeracji.

Pustynia w Iranie

Przejażdżka po pustyni na grzebiecie wielbłąda, zwiedzanie fortu i Pałacu Maharadży oraz wizyta w Muzeum Folkloru – to tylko niektóre z atrakcji, czekających ciebie w czeka na ciebie w tym indyjskim mieście.

Langkawi Malezja

Na tej malezyjskiej wyspie podziwiaj wspaniałe widoki z mostu zawieszonego 100 metrów nad ziemią, szukaj w dżungli złośliwych makaków i przejdź podwodnym tunelem.

Malakka Malezja

Meczet na sztucznej wyspie, potężna kolekcja zabawek i pozostałości po architekturze kolonialnej - to wszystko będziesz mógł zobaczyć w tym malezyjskim mieście.

Puerto Galera

W okolicach tego filipińskiego miasta będziesz mieć okazję ponurkować, zagrać w golfa, zobaczyć piękne wodospady i przemierzyć prawdziwy wiszący most!

Ipoh Malezja

Świątynia, wybudowana wewnątrz wapiennej skały, miejsce, w którym bawili się chińscy robotnicy oraz liczne murale, stworzone przez litewskiego artystę - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na turystów w czwartym pod względem wielkości mieście Malezji, które w przeszłości słynęło przede wszystkim z górnictwa.

Kuching koty

Dżungla, ogród orchidei oraz muzeum… kotów – to tylko niektóre atrakcje, czekające na turystów, odwiedzających to malezyjskie miasto.

Kambodża - Angkor

Zobacz świątynię Angkor, poznaj wyjątkowe przysmaki Kambodży oraz udaj się do tak zwanych pływających gmin, czyli wiejskich osad, wzniesionych na wodzie.

Pakistan Multan

Zobacz rozgrywki narodowej dyscypliny Pakistanu, zwiedź zabytkowy Fort Kohna i zajrzyj do grobowców, w których pochowano niezwykle ważne dla Pakistańczyków postaci.

Puerto Princesa

Rejs podziemną rzeką, wizyta w wiosce, zamieszkiwanej przez plemienną ludność oraz degustacja najdziwniejszych dań - tego wszystkiego doświadczysz w tej filipińskiej miejscowości.

Filipiny

Kąpiel przy urokliwym wodospadzie, odpoczynek w cieniu wiatraków i, oczywiście, aktywne uprawianie wodnych sportów - to wszystko czeka cię w tej filipińskiej miejscowości.

El Nido Filipiny

Pływanie kajakiem między wapiennymi skałami, degustowanie drinka z łupiny orzecha kokosowego i próbowanie swoich sił w snorkelingu - to tylko niektóre atrakcje El Nido, czyli jednego z najpopularniejszych kurortów na Filipinach.

Cezarea Nadmorska

Zobaczysz tajemniczą twierdzę Krzyżowców, odpoczniesz w Ogrodach Bahia i dowiesz się, gdzie Maryja usłyszała, że zostanie matką Jezusa.

Vigan Filipiny

Hiszpańskie kamienice, gliniana dzwonnica i park motyli to nie wszystkie atrakcje, czekające na ciebie w tej filipińskiej miejscowości.

Vang Vieng

Weź udział w spływie na... oponie traktora, przeleć balonem nad laotańskim miasteczkiem i wykąp w lagunie, ulokowanej u wejścia do jaskini.

Jazd Iran

Podczas tej wyprawy zobaczysz wszystkie najważniejsze budynki dla wyznawców zaratusztrianizmu. Zwiedzisz Świątynię Ognia oraz Wieżę Milczenia, zajrzysz również do Muzeum Wody.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij