Ladakh

Szukasz alternatywnej formy dla masowej turystyki? Potrzebujesz czasu na wyciszenie się, w otoczeniu surowej przyrody? Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wyrusz w 14-dniową podróż do Indii! Wyruszamy 22 lipca 2018 roku, wracamy 4 sierpnia.

Indonezja

Zobaczymy muzeum lalkarstwa Wayang, starą portugalską armatę, która została ozdobiona scenami erotycznymi oraz największą na Ziemi buddyjską świątynię Candi Borobudur.

tygrys bengalski

Zobaczymy jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w kraju, odwiedzimy różowy pałac oraz przeprawimy się przez dżunglę na wodzie.

Samarkanda Uzbekistan

Zajrzyj do Obserwatorium astronomicznego, zobacz mauzoleum jednego z najważniejszych władców Uzbekistanu i udaj się na bazar w poszukiwaniu najbardziej aromatycznych przypraw.

Chiang Mai

Przejdź się po parku tygrysów, pokonaj ponad 300 stopni w drodze do kultowego sanktuarium oraz przejedź się na grzbiecie słonia.

Mae Hong Son

Zobacz tajlandzką wioskę zamieszkiwaną przez wyjątkowe panie, udaj się w okolice jaskini ryb oraz przejdź bambusowym mostem.

Ayuthayia

Leżące posągi Buddy, potężny park rozrywki i ruiny XIV-wiecznych pałaców - to tylko niektóre z atrakcji starożytnej stolicy Tajlandii.

Hat Yai

Poznaj legendę, związaną z figurą syrenki, odwiedź pływający targ oraz skosztuj gotowanych jaj przepiórczych.

dżafna

Największa, swego czasu, biblioteka w kraju, gorące źródła i zabytkowy fort - to tylko niektóre atrakcje, czekające na ciebie w tym miejscu.

Most na rzece Kwai

Obiekt ten zdobył rozgłos za sprawą głośnej powieści Pierre’a Boulle’a oraz obsypanego Oscarami filmu Davida Leana. To jednak nie jedyna atrakcja w tym tajlandzkim mieście. Zobacz tu również potężny pomnik przyrody i dowiedz się wszystkiego o tak zwanej kolei śmierci.

Hua Hin

Rezerwat dla słoni, lokalne winiarnie oraz zabytkowe świątynie - to tylko niektóre atrakcje jednego z najsłynniejszych kurortów w Tajlandii.

Dubaj

Najwyższy budynek świata, 12 hektarów pokrytych fontannami i hotel, wykładany szczerym złotem.

Tajlandia

Zajrzysz do rezerwatu słoni, odpoczniesz w gorących źródłach oraz spróbujesz złapać na wędkę piranię!

Taszkent

Jedna z najwyższych wież na świecie i bogato zdobione perony metra to nie wszystko, co warto zobaczyć w stolicy Uzbekistanu.

Khao Lak

Zobacz, gdzie ukrywał się jeden z największych przeciwników agenta 007 i poszukaj śladów potężnego tsunami, które zniszczyło dużą część Tajlandii w 2004 roku.

Szardża

Zobacz największą na świecie skrzynię na darowizny, pobaw się w potężnych centrach rozrywki i zrelaksuj na plaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Al-Ajn Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zabytkowy fort, miejskie oazy, Park Mubazzark oraz góra Jabal Hafeet – to wszystko zobaczysz w czwartym pod względem wielkości mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Bangladesz

W tym bangladeskim miasteczku zajrzyj do muzeum poświęconemu zabitemu w zamachu prezydentowi, wybierz w rejs łodzią, połączony z degustacją dań z ryb i wypocznij na plaży.

Nepal

Bhaktapur to nepalskie miasto, które w 2015 roku nawiedziło wielkie trzęsienie ziemi, doszczętnie niszcząc wiele zabytków. Część z nich na szczęście ocalała, niektóre już zostały odbudowane. Warto więc na własne oczy zobaczyć Pałac 55 okien, świątynię ukrytą w lesie oraz klasztor, w którym karmi się... szczury!

Mulmejn

Zobaczysz wyspę związaną z ceremonią mycia włosów przez władców i największy na świecie posąg leżącego Buddy oraz wejdziesz do wielkiego centrum medytacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij