Uzbekistan

Zobaczysz obserwatorium astronomiczne, skosztujesz uzbeckiego czaju i zajrzysz do wiekowych mauzoleów.

Azerbejdżan Baku

Odkryj wszystkie zabytki pięknego Baku, zobacz na własne oczy błotne wulkany w Gobustan oraz weź udział w krótkim rejsie po Morzu Kaspijskim.

Armenia

Zwiedzisz tętniący życiem Erywań, zobaczysz starożytne klasztory Chor Wirap i Norwank, odwiedzisz pogańską świątynię w Garni, a także spróbujesz kilku tradycyjnych ormiańskich przysmaków.

Bahrajn

Wspaniałe wieżowce, tętniące życiem nocne kluby, tor Formuły 1 oraz wiele niezwykłych zabytków architektonicznych – to wszystko możesz zobaczyć w zupełnie nieznanym w Polsce Bahrajnie.

Brunei

Zobaczysz wioskę wybudowaną na wodzie i pałac zdobiony złotem oraz poszukasz zagrożonych wyginięciem nosaczy sundajskich.

Tadżykistan

Zwiedzisz starożytną osadę, posmakujesz wyjątkowej tadżyckiej herbaty, a nawet... zaglądniesz do stolicy Uzbekistanu.

Laos

Świątynie umieszczone w jaskiniach i niezwykła Równina Dzbanów – między innymi takie atrakcje czekają na ciebie w Laosie.

Mongolia

Przejażdżka na wielbłądzie po kolorowych wydmach, rozmowa z nomadami i obserwowanie dzikich koni Przewalskiego.

Dubaj

33 tysiące gatunków zwierząt w jednym akwarium, najwyższy budynek świata i najbardziej nowoczesne metropolie na Ziemi - to wszystko odwiedzić podczas tej wyprawy.

Mount Kinabalu

Zdobywanie szczytu Kinabalu, spływ kajakiem i wielogodzinna przejażdżka rowerowa - to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas podczas tej wyprawy.

Oman

Dywan, nad którym pracowało 600 kobiet, miejsce, w którym zielone żółwie składają jaja oraz dom Beduinów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas podczas tej wyprawy.

Kirkistan

Poznamy myśliwego, który poluje z orłami, wypoczniemy nad brzegiem słonego jeziora i obejrzymy meczet, wybudowany w chińskim stylu.

Sri Lanka

Spróbujemy imbirowych drinków, zobaczymy najważniejsze sanktuarium w kraju i zwiedzimy... "Małą Anglię".

Wietnam - Sajgon

Zobacz Zakazane Miasto, spróbuj przysmaków na lokalnym markecie i przejedź między polami ryżowymi.

Manila

Piknik na bezludnej wyspie, degustacja pieczonej świni, przejażdżka barwnym samochodem terenowym i nurkowanie w okolicach podwodnych jaskiń.

Birma

To w Birmie znajduje się jeden z największych dzwonów na świecie oraz popularne jezioro Inle.

Karachi

Zobaczymy długowieczne plemię, którego członkowie dożywają blisko 150 lat, zajrzymy do największego miasta Pakistanu i dotkniemy skalnych rysunków z neolitu.

Bhutan: Tygrysie Gniazdo

Kultowe Tygrysie Gniazdo, osnute niezwykłą legendą, świątynia płodności i majestatyczny klasztor-twierdza to tylko niektóre z atrakcji, czekających na ciebie w tym kraju.

Teheran

Kolorowe bazary oferujące najlepszą na świecie herbatę oraz... nietypowa zupa, która przypomina zmiksowany gulasz. To nie wszystko, czego musisz spróbować w tym kraju!

Ulica Sajgonu

Podziemne labirynty wykorzystywane przez Wietkong, wioski zbudowane z liści palmowych i tysiące łodzi, na których dostaniemy najlepsze przyprawy i wyroby rękodzielnicze.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej Zamknij